Najgłośniej krzyczy serce

Najnowsza powieść młodzieżowa polskiej autorki Martyny Senator porusza nawet najtwardsze serca. Bohaterowie borykają się z problemami, które coraz częściej spotykają nastolatków, a o których wciąż mówi się za mało. Na pewno wiele młodych osób może poczuć szczególną więź z postaciami tej książki. Wrześniowa premiera przedstawia temat hejtu oraz dręczenia w szkole przez rówieśników. Pomimo że Najgłośniej krzyczy serce z www.taniaksiazka.pl skupia się na negatywnych rzeczach niesie ze sobą również wiele szczęścia, a także nadziei. Bohaterowie zachowują się bardzo dojrzale i odważnie radzą sobie z problemami. Czytelnicy pokochali kolejną książkę autorki, ponieważ w idealny sposób pokazała, że młodzież także może mieć wiele trudności, których nikt nie powinien bagatelizować.

Martyna Senator

Autorka powieści młodzieżowych skończyła studiować informatykę, a także ekonometrię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pisanie jest od wielu lat jej największą pasją. Poświęca jej mnóstwo czasu, aby przedstawiać fanom coraz to nowe historie pełne miłości, ale także poruszać ważne tematy. W jej książkach wiele młodych dziewczyn ( ale nie tylko dziewczyn), może odkryć siebie. Przekonać się, że takie problemy dotykają wielu nastolatków. Dzięki jej powieścią także rodzice dowiadują się ważnych kwestii. Martyna Senator utrzymuje świetny kontakt ze swoimi wiernymi czytelnikami poprzez media społecznościowe. Wydano już wiele jej książek. Szczególną uwagę otrzymała seria Z miłości, w której skład wchodzą: “Z popiołów”, “Z otchłani”, “Z nicości”, “Z ciszy”. Najnowsza powieść “Najgłośniej krzyczy serce” nie odstępuje od poprzednich historii. Autorka zachowała swój kreatywny styl oraz solidną budowę postaci.

Najgłośniej krzyczy serce

Nowość od Martyny Senator opowiada historię Niny, która jest uroczą, kochającą taniec młodą dziewczyną. Jej życie byłoby o wiele łatwiejsze, gdyby nie bezpodstawne prześladowanie ze strony innych uczniów jej szkoły. Nikt nie reaguje na padające obelgi, a nauczyciele zamiatają wszystko pod dywan. Do czasu kiedy po jej stronie staje Kacper. Chłopak pozbawiony rodziny pragnie zostać na uboczu. Niezauważony, samotny przeżywa swój własne koszmar, ale w pewnym momencie zaczyna rozumieć, że postępuje krzywdząco dla samego siebie. Oboje muszą poradzić sobie z gniewem, agresją oraz uczuciami, które rodzą się między nimi. Autorka “Najgłośniej krzyczy serce” stworzyła coś idealnego dla młodzieży, ale także rodziców. W tej historii są oni idealnym przykładem, jak powinno walczyć się z przemocą w szkole.

Zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com